Jaunumi no ferratum


Ātrie kredīti no ferratum

Kredītu nozarē,tāpat kā visās citās nozarēs, nekas nestāv uz vietas. Tad nu arī ir jaunumi no Ferratum, Kas tagad ir nomainījusi nosaukumu uz Ferratum bank. Ir ieviesti vairāki aizdevumu plāni. Kā pirmais no tiem pieminams ir īstermiņa aizdevums, jeb tā sauktie ātrie kredīti . Ferratum bank turpmāk tos izsniegs summā no 1- līdz 450 Euro uz laiku no 1-45 dienām, kā arī aizņemoties pirmo reizi jums ir iespējams aizņemties līdz 250 Euro bez komisijas maksas. Šis jau vairāk ir kā standarta piedāvājums ātro kredītu piedāvājumu vidū, bet aizņēmuma summa ir pietiekami liela lai tas būtu elastīgs piedāvājums.

PLUS LOAN

Nākamais interesantais piedāvājums, kas mazliet iet uz vivus.lv aizdevuma pusi ir PLUS LOAN aizdevums , šeit pieejamā summa ir sākot ar 50 Euro un līdz pat 1500 Euro, un termiņi nav mērāmi dienās, bet ir no 2 līdz 12 mēnešiem. Šis aizdevums ir pieejams tikai patstāvīgajiem Ferratum bank klientiem. Tā kā tie kas pirmo reizi aizņemsies pie šiem aizdevējiem, tiem īsti nesanāks iegūt šo aizdevumu. Tiem ir iespēja aizņemties īstermiņa kredītu.Bet tāpat ņemot vērā, ka lielākā daļa cilvēku gan , jau ka vismaz vienu reizi ir aizņēmušies pie Ferratum, tad jau viņiem arī ir iespējams aizņemties šo lielāko aizdevumu.

Kredītlimits

Taču tas nav viss. Ferratum ir nācis klajā ar vēl vienu jaunu iespēju, Kredītlimits . Šis pakalpojums ir līdzīgs banku sniegtajiem pakalpojumiem, ko tautā dēvē par overdraftu. Izvērtējot katra klienta maksāšanas iespējas Ferratum nosaka kredīt limitu kas pieejams katram klientam. Taču maksimālā summa ir ierobežota pie 1200 Euro .Pirmajā reizē šis limits būs 350 Euro.Šo summu iespējams atmaksāt pa daļām. Bet ir pats būtiskākais? Savu kredīt limita robežās tu vari saņemt vairākas reizes. Jeb tu vari aizņemties vairākas reizes, līdz kopējā summa sasniegs tev noteikto kredīt limitu. Piemēram tavs kredīt limits ir 350 Euro. Tas nozīmē ka tu vari aizņemties pirmajā reizē, piemēram, 200 Euro, otrajā 50 un trešajā 100 Euro. Kopējā summa būs 350 Euro un tad arī vairāk aizņemties tev nav iespējams.Sīkāk ar noteikumiem vari iepazīties šeit https://www.ferratum.lv/lv/node/154

Posted in aizdevumi internetā, aizdevums, Ātrie kredīti, eurkredit.lv, mikro kredītu, sms kredīti