Kas aktuāls ātro kredītu nozarē


Atkal ir pagājis kāds laiks un aizdevēji arī nav sēdējuši uz vietas un ir strādājuši pie saviem produktiem. Kāds jauns aizdevējs ar ienācis tirgū.  Bet par cik neesam tev ļoti sen stāstījuši kas tad nu jauns ir aizdevēju piedāvājumos. Tad nu mums ir ļoti daudz ko tev pastāstīt un ko parādīt. Tā kā laiks ķerties kklāt un izstāstīt tev kas jauns ātro kredītu nozarē un kas no tā varētu būt noderīgs tev . Jo jaunumi ir ļoti daudz.  Iespējams ka pat kāds no jums pat jau tagad ir apjucis no šo kredītu piedāvājuma. Tad nu vien ir laiks iepazīties kā neapjukt.

Kredītlīnijas

Sākam ar tad pašu aktuālāko lietu. Šos aizdevumus arī tagad aktīvāk reklamē TV. Kredītlīnija. Kas tas ir ? Kredītlīnija ir aizdevums. Savā ziņā tas it tāds pats kā ātrie kredīti vai banku aizdevumi. Tikai šis vairāk līdzinās kredītkartei. Tas darbojas tā ka tu piesakies aizdevumam. Tāpat kā ātram kredītam. Iesniedz personas datus un konta izdruku, lai aizdevējs var iepazīties ar taviem ienākumiem. Kādēļ tas vajadzīgs? Lai varētu saprast kādu naudas summu tev iespējams piešķirt. Jo te nevis tu izvēlies summu un piesakies aizdevumam, bet gan otrādāk. Tu piesakies aizdevumam un pēc tam aizdevējs izvērtējot tavu finansiālo stāvokli izlemj cik lielu aizdevumu piešķirt tev. Pareizāk. aizdevējs nosaka kāda ir maksimālā summa, kas tev pieejama.  Tas vai tu šo summu izmanto visu uzreiz vai daļu ir tavā ziņā. Te ir arī viens liels pluss. Ja neaizņemies visu uzreiz tad pēc tam tev ir iespēja aizņemties papildus.

Tā tu vari darīt līdz sasniedz savu maksimālo summu. Ko noteicis aizdevējs. Tikai atceries ka šo naudu ir jāatmaksā.  Tu arī vari pieteikties aizdevumam un neizmantot to . Tev par to nav jāmaksā. Tas arī ļoti izdevīgs variants.

Kredītlīnijas piedāvājumi

Tirgū pieejami pašlaik ir vairāki aizdevēji kas piedāvā kredītlīnijas vai tai līdzīgus pakalpojumus. Kā piemēram ir Ferratumbank.lv vai Credit2. Bet ir arī aizdevēji kas piedāvā tikai tāda veida aizdevumus. Viens no tiem ir Kimbi.lv . Kas ir viens no 4finance grupas uzņēmumiem. Otrs ir Nordcard.

Nordcard izceļas ar savu savādāku piedāvājumu. Viņi piedāvā tev aizņemties internetā un summu saņemt uz Viņu izsniegtu bankas karti. To karti tu pēc tam vari izmantot kā tavas mīļākās bankas piedāvāto karti. Tieši tā pat. Plus aktīvi to lietojot ir iespējams atpelnīt tās gada maksu. Kas arī ir izdevīgi. Tāpat šajā kartē tur vari ieskaitīt naudu pa virsu. Tas nodrošinās tevi ar to ka situācijas kad pirkums ir lielāks par summu ko ieskaitīji nebūs jāpaliek bez tā.Jo pārējo summu segs kredītlīnija. Tāpēc šis ir labs piedāvājums. Protams, te jāskatās kas ir izdevīgāks. Iespējams tev izdevīgāk ir paņemt bankas piedāvāto kredītkarti jeb šis ātrais kredīts ir kā krājkasīte . Jo tad pārskaitījumi starp tām būs ļoti ļoti vienkārši.

Kā kredītlīnija ietekmē ātro kredītu jomu?

Lai arī šie aizdevumi ir savā ziņā tie paši ātrie kredīti, būs interesanti paskatīties kā ilgtermiņā tie ietekmēs šo jomu. Jo ja tā padomā. Liela daļa cilvēku varētu sākt izmantot šos aizdevumus un līdz ar to daļai aizdevēju iespējams būs mazāk klientu. Bet te no otras puses jāskatās arī kādas ir cilvēku iespējas. Iesējams ka lielākai daļai jau ir kādreiz piedāvātas bankās kredītkartes. Tieši tā pat kā man. Un aplūkojot ātrumā piedāvājumus, tad bankas piedāvājumi ir vienādi ar šo kredītlīniju piedāvājumiem. Tikai atkal ņemt karti tikai lai pa retam to uzmantotu nav gudri. Tāpēc lielāka ir iespēja ka šieaizdevumi ātro kredītu nozari neietekmēs tā kā tev sākumā var šķist. Šie aizdevumi drīzāk viens otru ļoti labi papildina.  Katrā ziņā pēdējo divu mēnešu laikā nav redzamas pazīmes ka aizdevēji satrauktos par šiem jaunajiem piedāvājumiem. Varbūt iespējams arī tie strādā pie šādiem pakalpojumiem.

Kas vēl jauns kredītu jomā

Kopumā aizdevumi sāk palikt izdevīgāki. Ir izdevēji, kas pēdējā laikā samazinājuši aizdevumu likmes , tādā veidā paliekot klientiem draudzīgāki. Pagaidām tā ir izdarījis viens aizdevējs. Bet domājams, ka drīzumā tā varētu darīt vēl kāds aizdevējs. Jo tomēr tas ir viens no spēcīgiem rīkiem ar ko iekarot jaunus klientus. Uzliekot mazākus procentus, kas jāmaksā aizņemoties. Tāpēc nu atliek tikai gaidīt, kad pārējie aizdevēji sāks to izmantot savā labā nevis ļaus pirmajiem samazinātājiem pārņemt tirgu. Bet te sanāks tāds mazs riņķa dancis. Visu laiku tiek runāts ka šo aizdevumu procentu likmes ir ļoti lielas. Tad nu viņiem ir diezgan liela iespēja samazināt procentu likmi, lai varētu sevi saukt par izdevīgākiem aizdevējiem. Tikai vai kāds gribēs zaudēt savu peļņas daļu? Atkarīgs kāds ir tā biznesa plāns. Tie kas būs gatavi tā rīkoties var būt ieguvēji.

Bet nav ko mācīt aizdevējus. Viņiem tomēr ir lielāka saprašana par šo tirgu. Pavisam aizmirsām par vēl vienu jaunu lietu. Vivus.lv sācis piedāvāt aizdevumu apdrošināšanas pakalpojumu. Pēc tam viņam arī pievienojās aizdevums.lv . Varbūt bija otrādāk. Lai tad atvaino aizdevēji, bet vivus.lv pirmais par to tad reklamējās ātrāk nekā aizdevums.lv. Bet tā kā sekojam līdzi šai jomai. Tad gribas teikt ka vivus.lv bija pirmais kas piedāvāja šādu pakalpojumu.

Par ko liecina šīs izmaiņas ātro kredītu jomā

Kopumā šis viss liecina par to ka tirgū ir tik daudz dalībnieku, ka konkurence ir ļoti liela. Tādēļ daļa aizdevēji specializējas tikai vienā aizdevumu jomā. Bet kā 4finance , arī darbojas vairākās. Tiem, kas nezin 4finance pieder smscredit.lv , vivus.lv , ondo.lv un kredītlīnijas izsniedzējs kimbi.lv . Bet lielākoties aizdevēji piedāvā divus aizdevumus, vienu īstermiņa otru uz ilgāku laika periodu.  Ieguvējs no šī visa ir klients. Viņam nu ir iespējams izvēlēties starp tik daudz dažādiem aizdevējiem. Katram ir savi piedāvājumi. Cilvēkam tikai jāizvēlas kuru aizdevēju tad viņš nu grib izmantot. Kurš aizdevējs viņam labāk patīk. Tas viss ir ļoti labi. Ja viens potenciālais klients neapjūk piedāvājumā. To gan protams novērš tādi portāli kā mēs un citi kas salīdzina ātros kredītus.

Posted in aizdevums, Ātrie kredīti