Kredīti kas piemēroti studentam


Iepriekš jau rakstījām par to ,vai ātrie kredīti ir piemēroti studentiem, tad nu tagad pastāstīsim par to , kādi kredīti ir piemēroti studentiem.Tā kā ātrie kredīti ir piemēroti studentiem, kuri strādā un ir ar stabiliem un pietiekošiem ienākumiem, lai spētu atmaksāt šo kredītu. Bet ko darīt tiem ,kam nav iespējas atmaksāt šo kredītu.Tiem nāksies iztikt bez šī kredīta.

Tomēr ir viens aizdevums, kas ir paredzēts studentiem. Pareizāk sakot ir divi aizdevumi, bet viens ir paredzēts maksāšanai par mācībām. Otrs aizdevuma ir studējošā kredīts, kas paredzēts tieši studenta tēriņiem, par pārtiku un visu pārējo. Šis kredīts ir iespēja studentam saņemt katru mēnesi noteiktu naudas summu priekš ikmēneša tēriņiem. Šādi arī studentam nav vajadzība pēc ātriem kredītiem, jo viņam katru mēnesi tiek ieskaitīta noteikta nauda summa. Šī naudas summa netiek ieskaitīta jūlijā un augustā. Jeb mēnešos, kuros mācības nenotiek.Šīs ir labākais risinājums, jo procentu likme ir ievērojami mazāka nekā citiem kredītiem, plus kādreiz šos kredītu galvoja valsts, to ka ir tagad ir jāseko līdz jaunākajai informācijai. Šis kredīts ir pieejamāks un summa arī ir pietiekoša, lai students varētu izdzīvot, ja nevar, nu tad pats vainīgs. Lai mācās plānot savas finanses. Ātrie kredīti arī viņam nepalīdzēs. Tos tāpat ir jāatdod un līdz ar to naudas paliek mazāk,šis var izraisīt lavīnas efektu kad katru mēnesi tiek ņemti jauni kredīti. Šeit talkā nāk jaunie likumi, kuros tiek rakstīts ka nedrīkst aizdot cilvēkiem kuriem nav darba vietas. Jo tādējādi viņi var neatdot kredītu.

Katrā ziņā studentiem ieteiktu mest kredītiem lielu līkumu, jo tomēr labāk ir pievilkt siksnu nekā riskēt ar parād saistībām. Tas var jūs ietekmēt ja vēlēsities kādā brīdī pēc skolas beigšanas iegādāties dzīvokli , vai arī būs nepieciešams kredīts kādam citam pirkumam. Bojāta kredītvēsture var liegt pat tev iegādāties preces uz nomaksu vai iegādāties mazcenas telefonu. Tāpēc vien padomā vai tas ir tā vērts riskēt.

Posted in aizdevumi internetā, aizdevums, Ātrie kredīti, eurkredit.lv, mikro kredītu, sms kredīti Tagged with: , , , , ,
0 comments on “Kredīti kas piemēroti studentam
1 Pings/Trackbacks for "Kredīti kas piemēroti studentam"
  1. […] Studenti un nauda. Kāds no jums teiks ka tās ir divas nesalīdzināmas lietas. Kādēļ tā? Iemesls ir vienkāršs. Parasti studenti mīl visu naudu uzreiz iztērēt un pēc tam atlikušo mēnesi knapināties. Protams, ne visi studenti tādi ir , bet nu kā ziņām,daļā tādi ir. Tiem studentiem vajadzētu tā kā piegriezt naudas padevi, lai tomēr saprot ko darīt ar naudu un ka nodzert to nav jēga. Ir arī daļā studentu protams, kura māk izklaidēties tā ka nauda paliek arī pārtikai un citām svarīgākām precēm. […]