No kā jāuzmanas aizņemoties gan bankā gan internetā


Visu laiku tiek skandināts rekāmās gan TV un radio ka aizņemties ir ļoti viegli. Jā , tā tas varētu būt. Bet vai kāds atceras, ka dēļ ātrajiem kredītiem daudzi ir tikuši arī pie parādiem? Kāpēc tas tā notika ir miglā tīts. Vieni saka ka aizņēmās neizvērtējot savas spējas , otri atkal saka ka cilvēkiem, par maz maksā. Tāpēc viņiem jāaizņemas. Vēl dzirdēts ka vaina tiek novelta uz aizdevējiem. Kā ir patiesībā? To centīsimies no skaidrot un iepazīstināsim jūs ar to no kā ir jāuzmanas aizņemoties   internetā. Jo ir dzirdēti nemazums briesmu stāsti par šo aizņemšanās veidu, bet iepazīstoties ar padomiem, sapratīsi ka tā nemaz nav. Viss atkarīgs vai tos ievērosi.

Kā jāuzmanas aizņemotiesKas skaitās atbildīga aizņemšanās

Pirms sākam apskatīties padomus apspriedīsim plaši pielietoti sauki: “Izvērtē savas iespējas atmaksāt aizdevumu“. Ar šo frāzi ļoti bieži nākas saskarties dzirdot jebkuru reklāmu kur iespējams aizņemties. Bet kādēl tā nebija pašā sākumā? Kad tikko parādījās ātrie kredīti, tad tādas īsti nebija. Jo neviens nebija gaidījis ka kredītus ņems tik daudz cilvēku, nebija arī nozares likumi, kas visu regulētu. Daļa metās zākāt pašus aizdevējus par to ka redziet, viņi prasa lielus procentus.Bet atceries, gala lēmumu jau pieņem klients. Aizdevējs piedavā pakalpojumu. Klientam ir iespēja izlemt, izmantot vai nē. Plus vēl arī cilvēciskais faktors par vieglo naudu. Kurš tad negrib viegli tikt pie naudas. Visi grib. Bet kad nauda jāizdod vai jāatdod, tad vairks tik rožaini nav.

Tas pats ar aizdevumiem, iespējams kāds aizņemās domājot ka nu tad mēnesis laika, gan naudu dabūšu par ko atmaksāt aizdevumu. Kādam tas izdevās, kādam diemžēl sanāca neatmaksāt viņa ņemto aizdevumu. Katrā ziņā tā nedrīkst un nevajag darīt. Vienmēr jāuzmanas aizņemoties naudu. Apdomā kārtīgi vai maz varēsi atmaksāt.

Kas jāievēro aizņemties

Lai aizņemtos ir jāievēro pāri ļoti svarīgi punkti un ir arī pāris mazāk svarīgi, bet tas kā uz tiem skatās. Bet nu par visu pēc kārtas. Ikvienam pirmais aizdevuma veikšanas ir jāiepazīstas ar līguma noteikumiem. Vai tas būtu ātrais kredīts, hipotekārais vai auto kredīts. Visiem šiem aizdevumiem pie izsniegšanas ir jāiepazīstas ar liguma noteikumiem. Bankā tas būs pirms paša līguma pieteikuma izdarīšanas, ātriem kredītiem tas notiek pie reģistrācijas. Bet vai mēs lasam šos noteikumus? Kāds lasa, bet nu iespējams lielākā daļa izlasa mazliet vai nelasa nemaz.  Līdz ar to cilvēks uzņemas saistības, kuru noteikumi viņam nav īsti zināmi. Visi, lielākoties,  par ātriem kredītiem zina, ka viņi aizņemas summu x un tā jāatmaksā 30 dienu laikā, pieskaitot klāt procentus. Tas arī viss.

Bet retais noskaidro ko darīt krizes situācija, ja nevari atmaksāt laikā aizdevumu un citas lietas. Bankā tomēr ir lielāka iespēja iepazīties ar šiem noteikumiem. Jo lielākoties aizdevums tiek pieteikts bankā, tādā veidā ir iespēja sarunai ar bankas darbinieku. Arī neskaidrot jautājumus tā iespējams atrisināt. Bet nu par tieši ir jāievēro. Visiem šiem aizdevumiem ir viena kopīga iezīme. Nepieciešami regulāri ienākumi. Bankā galīgi bez tā neiztikt. Ātro kredītu gadījumā, tas atkarīgs no katra aizdevēja. Bet nu zinot pēdējā laika lielās izmaiņas noteikumos, nebrīnītos arī ka arī tie visi pārbauda ienākumus. Par to vai visi to dara neņemamies spriest. Par to , lai domā katrs aizdevējs pats.

No kā tieši jāuzmanas aizņemoties.

Tad nu par pašu svarīgāko. Par to no kā jāuzmanas aizņemoties. Iepriekš jau pieminējām. Galvenais ir lai jums ir regulāri ienakumi.  Bet mēs vēlētos papildināt ieteikumus. Lielākoties visi saka, ka nepieciešams lai ir regulāri ienākumi un jūs neaizņematies par daudz. Tāpēc mēs vēlētos ieteikt jums aizņemties ne vairāk par 30% no jūsu ikmēneša ienākumiem. Tā jūs ļoti labi varat pasargāt sevi no liekām finanšu problēmām.

Nākamā lieta ko der iegaumēt. Ikvienam no mums gadās pieņemt impulsīvus lēmumus. Lielakoties, arī šie lēmumi drīz vien tiek nožēloti. Tad nu ar aizdevumiem ir tāpat. Vienmēr kārtīgi apdomā vai maz tev šo aizdevumu tik ļoti vajag. Ar ātriem kredītiem ir tā ka tie ir uz mēnesi un ļaunākajā gadījumā ir iespējams atmaksāt aizdevumu un nosolīties vairāk tā nerīkoties. Ar bankā ņemtu aizdevumu nav tik vienkārši. Tas tomēr ir aizdevums uz ilgāku laika periodu un tad nu tur var nākties maksāt ilgi un mācība arī nebūs tā vieglākā. Tā tomēr būs nasta uz ilgāku laiku. Banku gadījumā arī lielā vēlme ko pirkt var noplakt līdz aizdevuma saņemšanai. Mēs taču zinām, ka bankas aizdevumu var izskatīt vienas vai vairāku darba dienu laikā, jo viņām tomēr arī ir daudz darba.

Meklē izdevīgāko

Aiziet! Pie nākamā soļa. Ar katru aizdevumu iepazīsties un meklē alternatīvas, Ne vienmēr tas ko tu atrodi pirmo ir tas kas tev būs labākais. Ātros kredītus ir portāli kas piedāvā salīdzināt, bankām gan labāk aizcilpot ciemos uz tuvāko filiāli, Viņi tad visu tev izsklāstīs un varēsi jau doties pie nākamās un pēc tam izvērtēt. Kurš tad ir tas īstais aizdevējs. tik iegaumē, ka banka kurā tev ir konts un tajā tiek ieskaitīta tava darba alga var izrādīties visizdevīgāka. Kāpēc? Tāpēc ka viņa var redzēt jūsu tēriņu paradumus, ienākumus. Kā arī to kāda ir ienākumu regularitāte. Varbūt esat tāds kas bieži maina darbus.Vēl šo varam papildināt ar to ka arī skaties cik uzticams ir aizdevējs. Ja par to īsti nav nekas nekur minēts , labāk neizvēlies to.

Pats svarīgākais, ko mēs liktu pat pirms ienākumiem. Nekad, nepakļaujies apkārtējo spiedienam. Neaizņemies tikai tāpēc ka citi to grib. Tāpat nedrīkst aizņemties ja esi lietojis grādīgos dzērienus. tādās situācijās rodas vislielākās problēmas, jo var aizņemties par daudz un iztērēt ne tik cik vēlies un citas visādas lietas. Tāpēc ja nepieciešams aizdevums , tad skaties kāpēc vajag. Piemēram, ātrie aizdevumi ir atblastāmi, ja pietrūkst 80 eur līdz algas dienai. Tad vari aizņemties. Vai nepieciešams kāds ļoti svarīgs pirkums vai pakalpojums. Gan auto remonts, gan ārsta apmeklējums te būs labākais piemērs kam izmantot aizdevumu. Neaizņemies ballītēm, izklaidei, randiņiem. Aizņemies nopietnām lietām un vajadzībām. Bet vislabāk ja tu plāno šādām situācijām nodrošināties ir aiziet uz banku parunāties. Varbūt vini jums var ieteikt kādu kredītkarti. Kurām starpcitu procenti arī nav nemaz tik lieli. Tā kā tā arī nebūt nav tā sliktākā opcija.

 

Kopsavilkums

Tad nu īsi un konkrēti, kas ir jāievēro lai aizņemtos droši.

  1. Aizņemies līdz 30% no saviem ikmēneša ienākumiem
  2. Apdomā aizdevuma nepieciešamību
  3. Meklē izdevīgāko un drošāko.
Posted in aizdevums, Ātrie kredīti