SMS credit lojalitātes programma


Ātro kredītu salīdzināšanu jau būs apguvuši visi un pārsteigt jūs ar kaut ko īpašu, kreditoriem, laikam jau vairs neizdosies. Taču sms credit ir nācis klajā ar vienu labu risinājumu, kas tomēr tiem, kas aizņemas diezgan bieži, ļauj ietaupīt kādu kapeiciņu. Sms credit ir izveidojuši lojalitātes programmu, kurā ir iespējams ietaupīt līdz par 20 % no aizdevuma summas.

Noteikumi, šai lojalitātes programmai ir pa visam vienkārši. Lai kvalificētos šai lojalitātes programmai ir jāaizņemas vismaz 100 vai vairāk un uz termiņu ilgāku par 14 dienām, Kā arī lai šī atlaide stātos spēkā, ir jāaizņemas ne ātrāk kā 30 dienas pēc iepriekšējā aizdevuma. Tāpat arī svarīgi ir ņemt vērā, ka šī lojalitātes programma strādā tikai sākot ar 4 aizņemšanās reizi. Tātad tiem ,kas aizņemas  pirmo vai otro reizi šie labumi iet secen.

Tātad , lai iegūtu kādu labumu no šīs programmas, ir jābūt cilvēkam, kas aizņēmies vairākas reizes. Pati lojalitātes programma iedalās 3 daļās. Aizņemoties 4 reizi , Tev tiek piemērota sudraba līmeņa atlaide, kas ir 10% no tava ātrā kredīta summas.Zelta līmenī atlaide tev tiks piemēra tikai ja aizņemsies 5. vai 6. reizi. Tādā gadījumā saņemsi 15% atlaidi savam ātrajam kredītam. Nākamais un visizdevīgākais atlaides ziņā ir Platīna līmenis. Tas stājas spēkā, ja aizņemsies 7. un vairāk reizes. Tad tev tiek piemērota 20% atlaide. Tevis pieteiktajam aizdevumam.Tomēr jāpabrīdina, ka pārējās atlaides ar šo lojalitātes programmu nesummējās, tas nozīmē, ka spēkā būs šī vai kāda cita atlaide nevis abas divas.

Sīkāk par pašu programmu vari uzzināt sms credit mājas lapā vai arī pazvani viņiem. Katrā ziņā, šādas atlaides un citi labumi ir ļoti laba lieta. Jo k zināms, tad ātro kredītu procentu maksājumi ir salīdzinoši lieli, ja tos salīdzina ar banku izsniegtajiem kredītiem. Tādēļ vien jau ir vērts padomāt par to. Kurš ir izdevīgākais aizdevējs.Salīdiznot aizdevējus, ja tu kvalificējies šai programmai, tu esi ieguvējs ļoti lielā mērā. Tomēr pat no 100 eur 20% ir 20 euro un tev ir tikai jāatdod 80- eur.. Protams tas ir neskaitot procentus. Ar procentiem tāpat šis aizdevums ir ļoti izdevīgs.

Posted in aizdevumi internetā, aizdevums, Ātrie kredīti, eurkredit.lv, mikro kredītu, sms kredīti Tagged with: , , , , , , , ,