Studenti un nauda


Studenti un nauda. Kāds no jums teiks ka tās ir divas nesalīdzināmas lietas. Kādēļ tā? Iemesls ir vienkāršs. Parasti studenti mīl visu naudu uzreiz iztērēt un pēc tam atlikušo mēnesi knapināties. Protams, ne visi studenti tādi ir , bet nu kā ziņām,daļā tādi ir. Tiem studentiem vajadzētu tā kā piegriezt naudas padevi, lai tomēr saprot ko darīt ar naudu un ka nodzert to nav jēga. Ir arī daļā studentu protams, kura māk izklaidēties tā ka nauda paliek arī pārtikai un citām svarīgākām precēm.

Bet ne vienmēr tas visiem izdodas, un tas nu rodas tas bēdu stāsts ko visi esam dzirdējuši pa TV un radio. Kur skandinām ka ātrie kredīti vot ir tie ļaunie un ka nu tagad vajadzētu tos ierobežot. Gribētos zināt, cik % no tiem cilvēkiem parastajiem kas bļaustās ka vot ātrie kredīti ir tik slikti, paši ir aizņēmušies izmantojot ātro aizņemšanos internetā? Nu ticiet man ,tie varētu būt vairāk kā 10% no viesiem šiem bļāvējiem. Protams , ministriem un citiem augstos amatos esošiem nav nepieciešamība pēc ātriem kredītiem. Viņiem ja vajag aizņemties tad tās summas ir rakstāmas ar daudz vairāk kā tikai 4 cipariem pirms komata.

Tad nu tagad ir stājušies spēkā jaunie likumi, kuri tad nu ierobežo šo ātro kredītu izsniegšanu. Tādējādi mazinot riskus gan kompānijām kas izsniedz kredītus, gan arī tiem kas vēlas saņemt kredītus. Tā teikt Nav darba? Nav kredīta. Vērojot apkārtējos notikumus šķiet ka šī metode ir nostrādājusi, jo nav dzirdēts par studentiem, kas būtu nokļuvuši ātro kredītu jūgā, gan arī par tiem kas dodas uz ārzemēm strādāt, lai varētu atmaksāt ātros kredītus. Ātro kredītu pirmsākumos, bija daudz kas rakstīts saistībā par to , ka cilvēki spieti pat aizbraukt lai varētu atmaksāt paņemtos kredītus. Bet nu paši vien bija vainīgi. Tāpat prieks, ka šo akciju ir laikam sadzirdējuši arī studenti un tie ir palikuši prātīgāki, tomēr neņem pie katras izdevības šos kredītus. Tas arī ir apsveicami. Vismaz cilvēki sākuši domāt par savu darbību sekām.

Posted in aizdevumi internetā, aizdevums, Ātrie kredīti, eurkredit.lv, mikro kredītu, sms kredīti Tagged with: , , , , ,